Corozya

Montaż taśm LED

Taśma lub też listwa LED jest innowacyjnym rozwiązaniem w oświetleniu. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom nie ma praktycznie ograniczeń w stosowaniu tych komponentów. Z elastyczną listwą LED bardzo łatwo możemy umieścić źródło światła tam, gdzie być może wydaje się być to zupełnie niemożliwe.

Taśma złożóna z punktów LED jest idealnym rozwiązaniem zarówno w zastosowaniach domowych jak i w profesjonalnych takich jak: sklepy, dyskoteki, restauracje albo puby, gdzie ważne jest stworzenie odpowiedniej oprawy świetlnej. W ten sposób bez wielkiego wysiłku stworzymy niezwykłą aranżację i zmienimy nie do poznania każde pomieszczenie.

Idealnie nadaje się do podświetlenia różnego rodzaju powierzchni: mebli kuchennych, stopni schodów, witryn, wystaw. Szczególnie polecana jest do podświetlenia sufitów podwieszanych. Możliwość zginania w praktycznie dowolnym miejscu pozwala na podświetlanie łuków, tworzenie wymyślnych aranżacji, napisów reklamowych, itp.

Do zasilania taśmy czy żarówki LED należy użyć niskiego napięcia 12V DC, dzięki któremu sprawdzą się również jako główne źródło światła na jachcie, w przyczepie campingowej, namiocie itp.

Oświetlenie LED stosowane w taśmach lub punktach świetlnych jest już standardem i stosują je wszyscy praktycznie producenci oświetlenia jak Kanlux, BriTop czy SKOFF.

Comments are currently closed.